Завантаження...

Блог

Для польської транспортної галузі, яка вже давно використовує водіїв з України та Білорусі, а також інших країн із-за східного кордону, це допоможе полегшити працевлаштування іноземних співробітників.

Читати далі

Як ми повідомляли, з 1 січня 2022 року в Польщі набули чинності суворіші правила дорожнього руху та вищі штрафи для водіїв. Публікуємо докладну інформацію.

Читати далі

Загалом Україна за 2021 рік експортувала товарів на суму 68,2 мільярда доларів. Річний показник 2021 року перевищує торішній (2020 рік) на 18,9 мільярда доларів або на 38,3%.

Читати далі

За планом, у 2022 році Панютинський вагоноремонтний завод має відремонтувати 1560 вантажних вагонів та 764 побудувати.

Читати далі

Одна з найбільших логістичних компаній Литви розпочала широку кампанію з набору персоналу... в Індії. Перших водіїв уже відібрано. Вони перевозитимуть вантажі в межах Європейського Союзу.

Читати далі

Кабмін удосконалив Порядок реєстрації та ведення обліку великотоннажних й технологічних транспортних засобів.

Читати далі

Раніше на українському ринку продавали лише легкові електрокари та комерційні електричні авто. Проте відтепер на вітчизняному ринку вперше реалізували електровантажівку повною масою 5500 кілограмів.

Читати далі

Майже 30% перевізників вже зареєстрували рейси ЄКМТ в Системі «ШЛЯХ» станом на 13 січня. Про це повідомляє "Укртрансбезпека".

Читати далі

Заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм повідомив, що з початку 2022 року працює нова система звітності дозволів на всі міжнародні перевезення. Тепер на кожен бланк, який видають працівники "Укртрансбезпеки", наносять індивідуальний QR-код.

Читати далі

За інформацією "Укртрансбезпеки", усі дозволи квоти 2022 року будуть оформлювати тільки за попереднім замовленням бланків дозволів в електронній формі. На один транспортний засіб може бути оформлено не більше як 9 дозволів. Термін повернення дозволів до ПВД – 10 (десять) днів після в’їзду на митну територію України.

Читати далі

За даними прокуратури, компанія під загрозою звільнення змушувала водіїв жити у наметовому містечку без туалетів. Далекобійники спали у вантажівках та готували їжу в бочках для промислового використання.

Читати далі

Справжній вибух попиту на нові вантажівки стався в європейських країнах 2021 року, після торішньої стагнації. Наприкінці року багато імпортерів автомобілів розпродали всю продукцію, заплановану на 2022 рік, і не приймають замовлення на 2023 рік.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.