Завантаження...

Блог

"Тракові артерії США", - під такою назвою опублікував цю мапу український тракер у групі в Facebook, що об'єднує за океаном далекобійників-вихідців з України. Коментарі колег-водіїв під постом виявились не менш цікавими...

Читати далі

Найбільшою стала крадіжка вантажу мобільних телефонів в ПАР. Більш того, в результаті перестрілки між поліцією і грабіжниками загинули охоронець і один злочинець.

Читати далі

З 9 червня в країні діють нові заходи в галузі охорони здоров'я в зв'язку з COVID-19. Які зміни запровадили для представників транспортної галузі?

Читати далі

«Підвели результати здійснення габаритно-вагового контролю за 5 місяців поточного року. Більш ніж удвічі зросли показники залучення до відповідальності в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», - заявив голова Укртрансбезпеки.

Читати далі

Як свідчать дані Alphaliner, 58% потужностей контролюють чотири компанії - Maersk, MSC, CMA CGM і COSCO.

Читати далі

...Це карається позбавленням волі на строк від 6 місяців до 3 років. 12-місячне відлучення від професії також можливе не лише для водія, а й для перевізника.

Читати далі

Зміни, передбачені законом, полягають у відмові від ручного збирання та у запровадженні двох нових методів оплати: електронного квитка та плати за проїзд, яка стягується на основі даних геолокації транспортного засобу.

Читати далі

Німці вирішили перевірити, де живуть найбільш задоволені водії вантажівок і чи пов'язане задоволення з їхньою зарплатою. У період з грудня 2020 року по травень 2021 року компанія JOBMATCH.ME опитала понад 600 водіїв вантажівок.

Читати далі

З 1 червня 2021 року в Україні діє літня заборона на проїзд вантажних транспортних засобів (ТЗ) по дорогах загального користування при температурі + 28˚С. Заборона стосується ТЗ масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.

Читати далі

Голландська компанія Van der Linden випустила дуже цікавий автопоїзд. Це Scania G370, приводну систему якого рухають фотоелектричні панелі.

Читати далі

Судновласники хочуть розподілити свої ризики при виборі палива майбутнього. Замовлення та будівництво нових суден – процес тривалий. Експлуатація триває протягом багатьох десятиліть. Тож помилковий вибір може дорого коштувати будь-якій компанії.

Читати далі

Дотримання норм викидів Євро-7 може привести до значного подорожчання вантажівок. За оцінками аналітиків Міжнародної ради з чистого транспорту (ICCT), дотримання нових стандартів призведе до збільшення цін на вантажні автомобілі в середньому на 1500 - 4700 євро.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.