Завантаження...

Блог

Рада Європи ухвалила Регламент, який продовжує припинення дії всіх мит, квот і заходів торговельного захисту щодо українського експорту до ЄС ще на рік.

Читати далі

Щорічний Саміт Міжнародного транспорту форуму (МФТ) підтвердив підтримку України з боку світової спільноти з питань розвитку логістичних маршрутів, розвитку транспортного сполучення та відновлення критичної інфраструктури.

Читати далі

Транспортні компанії та експерти, пов'язані з Північною торговою палатою у Щецині, сходяться на думці, що поточний рік стане непростим для багатьох представників галузі.

Читати далі

За даними Всесвітньої ради судноплавства (WSC), протягом цілого 2022 року під час транспортування з бортів морських суден у воду впав лише 661 контейнер. Це рекордно мала кількість, відзначають в організації.

Читати далі

Уряд Польщі ухвалив низку законопроектів, зокрема щодо оплати проїзду державними автошляхами та обгону на трасах для вантажівок.

Читати далі

У Європейській раді, яка представляє інтереси національних урядів, сформувалася меншість проти стандарту Euro VII, здатна блокувати її ухвалення. Тим самим зусилля Єврокомісії (ЄК) щодо посилення норм викидів для автомобілів загрожують провалом.

Читати далі

Лідери країн G7 цими днями обговорювали новий пакет санкцій проти РФ на зустрічі у Хіросімі. Цього разу можна очікувати нових обмежень для морських перевезень країни-агресора.

Читати далі

Німецький автогігант Volkswagen Group повідомляє, що уже розпродав усі свої активи на території РФ та покидає ринок країни-агресора.

Читати далі

Найбільші гравці на логістичному ринку Великої Британії попереджають, що процеси змін митного законодавства, які були запущені з часу прийняття Brexit, ще не завершені.

Читати далі

Компанія COSCO Shipping Car Carrier (CSCC) вийшла на європейський ринок логістики готових автомобілів після підписання угоди про співпрацю з німецькою логістичною групою PWL Shipping.

Читати далі

Водій, який проїжджав WIM-систему, розташовану на мосту через Хаджибейський лиман, вирішив обійти систему автоматичної фіксації, щоб уникнути покарання за порушення, але натрапив на інспекторів.

Читати далі

Водій із Польщі, який ось уже 8 днів стоїть на українсько-польському кордоні, розповів про нескінченний час очікування та неефективність системи Е-черга.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.