Завантаження...

Блог

Уряд затвердив фінансовий план Укрзалізниці на 2024 рік. Серед іншого, цей документ передбачає підвищення тарифів на вантажні перевезення на 20% з першого січня.

Читати далі

Плани Укрзалізниці підвищити транспортні тарифи призведуть до збільшення збитків для аграріїв, нового скорочення посівних площ і зниження експорту, заявили в Спілці підприємців України.

Читати далі

Незабаром Україна отримає два регулярних вантажних залізничних сполучення для перевезення напівпричепів, повідомляє Railfreight.com. Один курсуватиме з Києва до Каунаса в Литві, а інший поєднає українську столицю з польським портом Гданськ.

Читати далі

Європейська Бізнес Асоціація провела експрес-опитування серед 55 компаній, членів ЄБА, діяльність яких постраждала від страйку на польсько-українських митних пропусках.

Читати далі

Транспортні засоби з іноземними номерними знаками перед використанням платних доріг Туреччини повинні зареєструватися у системі швидкого пропуску HGS та мати достатній баланс на рахунку для проїзду.

Читати далі

З наступного року зміниться система справляння плати за користування дорогами в Австрії.

Читати далі

А що, якби технології з сучасних електромобілів застосувати на звичайних залізничних вагонах? Відповідь на це питання шукають розробники з американської компанії Intramotev, яка має центральний офіс у Сент-Луїсі, штат Міссурі.

Читати далі

Важка електрична вантажівка Volvo FH Electric була обрана міжнародною вантажівкою 2024 року. Журі високо оцінило продуктивність електричної вантажівки, плавне прискорення, безшумність та відсутність вібрацій.

Читати далі

У Сполучених Штатах стрімко зростає попит на водневі тягачі для автофур. Причому, американські далекобійники почали ними цікавитися значно раніше, ніж прогнозувалося.

Читати далі

Великий попит з боку компаній зі сфери електронної комерції вкотре штовхає ціни на вантажні авіаперевезення догори.

Читати далі

Європейська Комісія (ЄК) може розпочати «каральну процедуру» проти Польщі, якщо польська влада не вирішить питання блокад на прикордонних переходах з Україною.

Читати далі

Турецький логістичний сектор перебирає вантажопотоки до і Середню Азію, які до війни в Україні проходили через РБ.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.