Завантаження...

Блог

У міжнародній логістичній компанії ZAMMLER GROUP наголосили на прогресі в роботі однієї з ключових установ на ринку перевезень - Державної служби України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека»).

Читати далі

З моменту розблокування пункту пропуску (ПП) "Ягодин-Дорогуськ" кількість транспортних засобів, що простоюють у черзі на виїзд з України, зменшилася з 2200 вантажівок до 321 за минулу добу або майже у 7 разів.

Читати далі

На Хмельниччині водії перед проїздом WIM-комплексу №48 закривали передні номери автомобілів, щоб уникнути відповідальності за порушення габаритно-вагових норм.

Читати далі

Іспанське відділення глобальної служби доставки продуктів Glovo заплатить багатомільйонний штраф за порушення норм трудового законодавства країни. Про це повідомляє місцева газета El Periodico з посиланням на інспекцію праці країни.

Читати далі

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України 29 вересня відбудеться міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів.

Читати далі

Перевізники з країн Євросоюзу зможуть доставляти вантажі до кордону РФ, а подальше транспортування — після перевантаження або перечіпки — здійснюватимуть російські компанії.

Читати далі

Європа стикається з систематичною нестачею професійних водіїв через низьку оплату та погані умови праці. А правила Пакету мобільності, як і раніше, не застосовуються і не реалізуються належним чином.

Читати далі

Галузевий журнал FERNFAHRER у порівняльному тесті кабін вантажних автомобілів присудив перше місце MAN TGX Individual Lion S.

Читати далі

Консалтингова компанія McKinsey & Company оголосила результати нового дослідження.

Читати далі

Результати дослідження, проведеного на замовлення американсько-французького постачальника хмарних рішень для управління витратами Ivalua показують, що останнім часом значно зросла важливість стабільного ланцюга постачання у партнерських стосунках між логістичними, виробничими та торговими компаніями.

Читати далі

Минулого четверга Міжнародна спілка автомобільного транспорту (IRU) організувала вебінар про хід реалізації Пакету мобільності, в якому взяли участь представники Європейської комісії (ЄК) та Європейського агентства з праці (ELA).

Читати далі

За перші сім місяців року Міжнародне транспортне управління Польщі видало 5,8 тис. ліцензій на здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажів транспортними засобами із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни. Це приблизно на 21% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.