Завантаження...

Блог

Після тривалої перерви німецька поліція повернулася до перевірок на тверезість на парковках. Минулої неділі рейд був проведений на стоянках Wonnegau-Ost, Steingewann і Sitzborn, які розташовані на автобані A61.

Читати далі

Якщо вартість перевезення рівна або нижче 3 000 євро, перевищення максимального встановленого законом терміну платежу класифікується як серйозне порушення, а якщо ця сума перевищує 3 000 євро, то - як дуже серйозне порушення.

Читати далі

Результати серпня 2021 року в сегменті важких вантажівок (максимальною масою 16 і більше тонн) показали двозначне збільшення попиту - на 14,6%. Тобто в цьому сегменті попит зростає вже вісім місяців.

Читати далі

Поки що повноцінно функціонують і збирають дані 52 WIM-комплекси по всій країні, до кінця року їх кількість планують подвоїти... Відповідальність за порушення нестимуть як перевізник, так і вантажовідправник.

Читати далі

Адміністрація безпеки дорожнього руху США надала звіт, заснований на даних про аварії за участю систем автоматизованого водіння, зареєстрованих в Каліфорнії. Імовірно, протягом найближчих 3 років може статися, як мінімум, 600 аварій з вини самохідних легкових і вантажних автомобілів.

Читати далі

Бундесрат затвердив нові розміри штрафів за порушення ПДР. Значно дорожче тепер обійдеться перевищення швидкості, неправильне паркування та ігнорування правил створення рятувального коридору.

Читати далі

Із початку листопада в Австрії набувають чинності правила про обов'язкове використання зимових шин на вантажівках незалежно від погоди.

Читати далі

У зв'язку зі святами, які відзначають у деяких європейських країнах, в жовтні та листопаді діятимуть додаткові заборони руху для вантажівок.

Читати далі

Уряди двох країн підписали угоду, яка допускає до транскордонних перевезень і руху по німецьких і голландських магістралях 25-метрові вантажівки.

Читати далі

З середини цього тижня ще 23 камери автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР запрацювали в Україні. Прилади з'явилися на автомобільних дорогах чотирьох міст і семи областей країни.

Читати далі

Окрім страхового полісу на авто, водій вантажівки повинен мати ще й поліс особистого страхування водія. Інакше штраф – 17000 грн.

Читати далі

Слідчі Нацполіції завершили досудове розслідування стосовно групи зухвалих шахраїв, які вдавали "посередників" між перевізниками і вантажовласниками.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.