Завантаження...

Блог

У Лівії заарештовано кілька високопосадовців митниці, які намагалися контрабандою вивезти з країни 25,8 тонни золота на суму близько $2 млрд.

Читати далі

Тімо Альштадт, старший директор платформи видимості Project44, дав свою оцінку поточним ризикам у ланцюжку постачання та дав поради щодо того, як компанії можуть тримати їх під контролем.

Читати далі

До вересня планується запустити загальний контроль із Молдовою на пункті пропуску (ПП) Джурджулешті – Галац, за аналогією із загальним контролем на Рені – Джурджулешті. Тому вантажівки зможуть одразу прямувати від Рені до Галаца без додаткових зупинок.

Читати далі

Рада ЄС остаточно схвалила продовження ще на 12 місяців режиму безмитної торгівлі для України.

Читати далі

Дослідження, проведене на автотранспортних підприємствах Литви, розкриває шокуючі факти про спалахи психологічного насильства та мобінгу. Хоча, за оцінками, минулого року дохід від сектора транспорту та логістики становив майже 19 млрд євро, економічні показники не відображають ціну, яку працівники платять за своє здоров'я.

Читати далі

У рамках альянсу «Люблінський трикутник» сторони обговорили подальші кроки політичного співробітництва України, Литви та Польщі, вступу України до Європейського союзу та посилення спільної економічної протидії РФ.

Читати далі

Європейський індекс ставок автомобільних вантажних перевезень Upply x Ti x IRU для Європи показує, що ставки у першому кварталі впали як на спотовому, так і контрактному ринках.

Читати далі

Декілька асоціацій іспанських і французьких фермерів домовилися про перекриття руху в різних точках на кордоні між країнами, з метою привернути увагу до ситуації в секторі, яка «не дуже змінилася після хвилі протестів у попередні місяці».

Читати далі

Під час чемпіонату Європи з футболу на всіх внутрішніх кордонах Німеччини проводитимуться перевірки.

Читати далі

Відбулася зустріч представників роботодавців Польщі із головою міністерства фінансів Анджеєм Доманьським.

Читати далі

Фахівці ремонтують дороги держзначення, а також упорядковують мости та іншу інфраструктуру.

Читати далі

У Нідерландах інспектори ILT затримали вантажівку Scania серії R польської транспортної компанії, в якій використовувався «вимикач тахографа».

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.