Завантаження...

Блог

У Львівській ОВА змінили форму звернення про перетин кордону через систему «ШЛЯХ».

Читати далі

Українська аграрна рада (УАР) звернулася до Комітету Європарламенту з питань сільського господарства та розвитку сільських територій з проханням продовжити дію безмитного режиму експорту вітчизняної агропродукції.

Читати далі

Перший український 3PL-оператор – міжнародна логістична компанія ZAMMLER – представила оновлений логотип. Після редизайну нове лого віддзеркалює суть діяльності компанії.

Читати далі

Швейцарська транспортна компанія Krummen Kerzers провела випробування акумуляторної електровантажівки для далекомагістральних перевезень.

Читати далі

Нова стратегія німецького уряду щодо Китаю, яка спрямована на зниження залежності Німеччини від Піднебесної, викликала неоднозначні реакції та думки експертів із цього приводу розділилися.

Читати далі

Для реалізації проекту зі створення першої у світі воднево-електричної та повністю автономної вантажівки четвертого рівня створено консорціум Hub2Hub. Днями стало відомо, що фінансову підтримку для нього надасть і уряд Великої Британії, який інвестує 6,6 млн фунтів стерлінгів.

Читати далі

IRU, Європейська рада вантажовідправників та FuelsEurope, що представляють автотранспортних операторів, вантажовідправників та постачальників енергії, закликали до визнання вуглецево-нейтрального палива як довгострокове рішення щодо декарбонізації.

Читати далі

Крос-докінг — це модель ощадливого ланцюга постачання, яка включає негайну або швидшу передачу готової продукції безпосередньо від постачальників клієнтам або роздрібним продавцям практично без зберігання.

Читати далі

Німецька асоціація автомобільної промисловості опублікувала дані про реєстрацію важких комерційних автомобілів за 2022 рік на основних світових ринках, а також короткий прогноз на 2023 рік.

Читати далі

Порушення ланцюгів постачання запчастин для вантажівок на глобальному рівні будуть менш помітними у 2023 році.

Читати далі

Чотири з п'яти чи 83% транспортних компаній у Європі хочуть перейти на електромобілі чи альтернативні види палива у своєму парку.

Читати далі

Банківський рахунок № UA708999980333299397000026011, відкритий на ім'я Головного управління Казначейства в м. Києві за кодом КДБ 21081800 «Адміністративні штрафи за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі буде закрито.

Читати далі

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.