Завантаження...

Часті питання (FAQ)

На відміну від існуючих електронних інформаційних ресурсів, транспортна платформа Lading - це біржа автотранспортних замовлень, де в режимі реального часу повністю в цифровому форматі миттєво укладаються угоди на перевезення вантажів з автоматичним оформленням транспортних заявок.

Транспортна заявка, розміщена Замовником на платформі Lading, - це не просто оголошення, це електронний документ, інформаційне наповнення якого за формою та змістом повністю відповідає класичній транспортній заявці.

На платформі Lading розміщені виключно актуальні заявки на перевезення.

Ніякої абонентської плати - лише одноразовий реєстраційний платіж.

З іншими перевагами можна ознайомитися на сайті Lading.eu

За користування сервісом Lading не встановлено жодної абонентської плати. Щоб стати учасником платформи, компанії чи фізичній особі-підприємцю потрібно сплатити одноразовий реєстраційний платіж.

Замовники публікують транспортні заявки на платформі повністю безкоштовно. Виконавці оплачують фіксований мікроплатіж лише за взяту до виконання заявку на перевезення, незалежно від суми фрахту, в ній зазначеної.

Для забезпечення відповідальності за власні дії на платформі, згідно із загальними біржовими правилами, компанії зобов'язані внести депозит та підтримувати на своєму акаунті в системі мінімальний баланс.

Сервіс Lading працює у сегменті B2B, тому скористатися сервісом та стати учасниками платформи можуть лише юридичні особи та фізичні особи-підприємці:

- замовники автотранспортних перевезень;

- транспортні компанії та підприємці-перевізники;

- експедитори, що здійснюють свою діяльність від імені замовників або перевізників.

Транспортна біржа Lading створена для організації міжнародних вантажних перевезень на європейському ринку, на географічно близьких до нього ринках, а також для внутрішніх перевезень у кожній країні, де сервіс здійснює свою діяльність.

Всі учасники платформи Lading в процесі реєстрації проходять багаторівневу верифікацію. Інспекційна служба сервісу постійно звіряє достовірність заявлених учасниками під час реєстрації відомостей і у випадку виявлення невідповідностей обмежує їх активність на платформі. Всі учасники системи працюють в єдиному нормативно-правовому середовищі.

Безпека учасників платформи – відповідальність сервісу Lading.

Публікуючи заявки на перевезення на платформі Lading, Замовники створюють оферти - пропозиції до співпраці величезній кількості перевізників, зареєстрованих на платформі. Виконавці, виконуючи заявки на перевезення, встановлюють прямі контакти з новими Замовниками та можуть бути запрошеними до їх партнерських груп.

Online-платформа Lading створена для роботи на desk-top пристроях, адаптована для роботи з усіма мобільними пристроями та в усіх інтернет-браузерах.

Щоб розпочати активність на платформі, ініціатору потрібно зареєструватись на цьому сайті. Після успішної попередньої верифікації на електронну пошту ініціатора надійде лист з рахунком на оплату реєстраційного внеску. Разом з отриманням реєстраційного внеску сервіс Lading надішле на e-mail Головного Користувача Компанії пароль доступу до системи Lading.

За допомогою сервісу Lading організовуються автомобільні перевезення формату FTL/LTL будь-яких вантажів, що не заборонені законодавством тих країн, через які пролягає маршрут цього перевезення.

Сервіс Lading не є поштовою чи кур’єрською службою.

Транспортна платформа Lading – це біржа актуальних замовлень на перевезення, а не дошка оголошень вільних вантажівок.

Виконавці здійснюють пошук вигідних замовлень та за допомогою функціоналу сервісу підряджаються на їх виконання.

На платформі Lading реалізовано біржовий принцип ціноутворення – тому замовлення на перевезення представляють собою оферту Замовника для зареєстрованих в сервісі Виконавців транспортних послуг. Замовники заявляють початкову вартість фрахту і можуть без обмежень її змінювати – знижувати чи підвищувати - до моменту резервування заявки Виконавцем.

Діяльність учасників платформи Lading регулюється умовами Договору публічної оферти, Генеральним Договором та Політикою конфіденційності, опублікованими на цьому сайті.

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.