Завантаження...

Часті питання (FAQ)

На відміну від існуючих електронних інформаційних ресурсів типу Lardi-trans або Della, транспортна платформа Lading - це біржа автотранспортних замовлень, де в режимі реального часу повністю в цифровому форматі миттєво укладаються угоди на перевезення вантажів з автоматичним оформленням транспортних заявок.

Транспортна заявка, розміщена Замовником на платформі Lading, - це не просто оголошення, це електронний документ, інформаційне наповнення якого за формою та змістом повністю відповідає класичній транспортній заявці.

На платформі Lading розміщені виключно актуальні заявки на перевезення.

Ніякої абонентської плати - лише одноразовий реєстраційний платіж.

З іншими перевагами можна ознайомитися на сайті Lading.eu

За користування сервісом Lading не встановлено жодної абонентської плати. Щоб стати учасником платформи, компанії чи фізичній особі-підприємцю потрібно сплатити одноразовий реєстраційний платіж (придбати строкову чи пожиттєву ліцензію на користування сервісом Lading).

Замовники публікують транспортні заявки на платформі повністю безкоштовно. Виконавці оплачують фіксований мікроплатіж лише за взяту до виконання заявку на перевезення, незалежно від суми фрахту, в ній зазначеної.

Для забезпечення відповідальності за власні дії на платформі, згідно із загальними біржовими правилами, компанії зобов'язані внести депозит та підтримувати на своєму акаунті в системі мінімальний баланс.

Сервіс Lading працює у сегменті B2B, тому скористатися сервісом та стати учасниками платформи можуть лише юридичні особи та фізичні особи-підприємці:

- замовники автотранспортних перевезень;

- транспортні компанії та підприємці-перевізники;

- експедитори, що здійснюють свою діяльність від імені замовників або перевізників.

Транспортна біржа Lading створена для організації міжнародних вантажних перевезень на європейському ринку, на географічно близьких до нього ринках, а також для внутрішніх перевезень у кожній країні, де сервіс здійснює свою діяльність.

Всі учасники платформи Lading в процесі реєстрації проходять багаторівневу верифікацію. Інспекційна служба сервісу постійно звіряє достовірність заявлених учасниками під час реєстрації відомостей і у випадку виявлення невідповідностей обмежує їх активність на платформі. Всі учасники системи працюють в єдиному нормативно-правовому середовищі.

Безпека учасників платформи – відповідальність сервісу Lading.

Публікуючи заявки на перевезення на платформі Lading, Замовники створюють оферти - пропозиції до співпраці величезній кількості перевізників, зареєстрованих на платформі. Виконавці, виконуючи заявки на перевезення, встановлюють прямі контакти з новими Замовниками та можуть бути запрошеними до їх партнерських груп.

Online-платформа Lading створена для роботи на desk-top пристроях, адаптована для роботи з усіма мобільними пристроями та в усіх інтернет-браузерах.

Мобільний додаток платформи в процесі розробки.

Щоб розпочати активність на платформі, ініціатору потрібно зареєструватись на цьому сайті. Після успішної попередньої верифікації на електронну пошту ініціатора надійде лист з рахунком на оплату реєстраційного внеску. Разом з отриманням реєстраційного внеску сервіс Lading надішле на e-mail Головного Користувача Компанії пароль доступу до системи Lading.

За допомогою сервісу Lading організовуються автомобільні перевезення формату FTL/LTL будь-яких вантажів, що не заборонені законодавством тих країн, через які пролягає маршрут цього перевезення.

Сервіс Lading не є поштовою чи кур’єрською службою.

Транспортна платформа Lading – це біржа актуальних замовлень на перевезення, а не дошка оголошень вільних вантажівок.

Виконавці здійснюють пошук вигідних замовлень та за допомогою функціоналу сервісу підряджаються на їх виконання.

На платформі Lading реалізовано біржовий принцип ціноутворення – тому замовлення на перевезення представляють собою оферту Замовника для зареєстрованих в сервісі Виконавців транспортних послуг. Замовники заявляють початкову вартість фрахту і можуть без обмежень її змінювати – знижувати чи підвищувати - до моменту резервування заявки Виконавцем.

Діяльність учасників платформи Lading регулюється умовами Договору публічної оферти, Генеральним Договором та Політикою конфіденційності, опублікованими на цьому сайті.

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.