Завантаження...

Про сервіс Lading

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.

  1. Сотні тисяч виробничих, торговельних та логістичних компаній в усьому світі є учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень. Частина з них експлуатує власні транспортні засоби – частина користується послугами спеціалізованих транспортних підприємств.
  2. Більшість власників вантажів користуються послугами транспортних логістичних компаній на умовах аутсорсингу, адже використання власних транспортних засобів, попри наявність певних вигод, потребує значних організаційних та фінансових зусиль.
  3. Перед власниками транспортних засобів стоїть завдання їх максимально ефективного використання.
  4. Пошуки автомобілів для перевезення та вантажів, якими можна задіяти власні автомобілі, перетворюються у виснажливу гонитву за достовірною інформацією серед масиву “інформаційного сміття”, яким наповнений ринок автомобільних вантажних перевезень.
  5. Втрати від дій зловмисників, що вміло користуються недосконалими інформаційними ресурсами, сягають сотень мільйонів, і мало хто з учасників ринку не зазнав збитків від їх злочинної діяльності. Замовники продовжують втрачати вантажі, а перевізники не отримують оплати за виконану роботу…
  6. На логістичному ринку Європи віддавна працює низка інтернет-ресурсів - Timocom, Cargo (Cargo.lt), Транс (Trans.eu), Ларді Транс (Lardi Trans), Делла (Della) та інші. Віддаючи належне праці колег, транспортна платформа Lading.eu йде своїм шляхом - впроваджує нові цифрові технології в організацію спотового ринку автомобільних вантажних перевезень.
  7. Ми створили ефективний, безпечний і зручний процес створення, пошуку та оформлення замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним транспортом – платформу Lading.

  8. Ласкаво просимо на платформу Lading!


Потребуєте більше інформації?

Вкажіть свій номер, і ми відповімо на Ваші запитання.

П.І.Б.
Номер телефону

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.