Download...

Про сервіс Lading

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу логістів, диспетчерів, інших менеджерів, задіяних у розв’язанні транспортних питань під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

  1. В усьому світі сотні тисяч компаній є учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень. Частина з них експлуатує власні транспортні засоби – частина користується послугами спеціалізованих логістичних та транспортних підприємств.
  2. Переважна більшість виробничих та торговельних підприємств користуються послугами транспортних компаній на умовах аутсорсингу – часто використання власних транспортних засобів, попри наявність певних вигод, обходиться значно дорожче.
  3. Пошуки автомобілів для перевезення вантажів, та вантажів, якими можна завантажити автомобілі перетворюються у виснажливу гонитву за актуальною та достовірною інформацією серед масиву “інформаційного сміття», яким наповнені наявні інформаційно-пошукові ресурси.
  4. На виконання завдань ефективного розміщення, пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним транспортом створений сервіс Lading.
  5. Логісти потребують актуальну, достовірну та повну інформацію?

  6. Таку інформацію надає сервіс Lading!

Залишились питання?

Повідомте свій номер телефону і наш менеджер відповість на Ваші запитання

ПІБ
Номер телефону