Load...

About 'Lading'

The tasks of the 'Lading' service are to simplify the routine work of transport logists, dispatchers and managers of production, trading, logistics, transport companies involved in solving transport issues when seeking, designing and executing orders for the carriage of cargos by outsourcing road freight transport.

  1. Сотні тисяч виробничих, торговельних та логістичних компаній в усьому світі є учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень. Частина з них експлуатує власні транспортні засоби – частина користується послугами спеціалізованих транспортних підприємств.
  2. Більшість власників вантажів користуються послугами транспортних логістичних компаній на умовах аутсорсингу, адже використання власних транспортних засобів, попри наявність певних вигод, потребує значних організаційних та фінансових зусиль.
  3. Перед власниками транспортних засобів стоїть завдання їх максимально ефективного використання.
  4. Пошуки автомобілів для перевезення та вантажів, якими можна задіяти власні автомобілі, перетворюються у виснажливу гонитву за достовірною інформацією серед масиву “інформаційного сміття”, яким наповнений ринок автомобільних вантажних перевезень.
  5. Втрати від дій зловмисників, що вміло користуються недосконалими інформаційними ресурсами, сягають сотень мільйонів, і мало хто з учасників ринку не зазнав збитків від їх злочинної діяльності. Замовники продовжують втрачати вантажі, а перевізники не отримують оплати за виконану роботу…
  6. Рішення є!
  7. Ми створили ефективний, безпечний і зручний процес створення, пошуку та оформлення замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним транспортом – платформу Lading.

  8. Welcome to Lading!


Need more information?

Enter your number and we will answer your questions.

Full name
Phone number

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.