Завантаження...

Переваги сервісу Lading

Сервіс Lading забезпечує актуальною, достовірною та повною інформацією всіх учасників ринку автомобільних вантажних перевезень - замовників, перевізників та експедиторів, з максимальною ефективністю процесу створення, пошуку та оформлення замовлень на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Сервіс Lading - це інформаційна платформа, яка забезпечує розміщення лише актуальних замовлень на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Якщо замовлення на перевезення опубліковане в системі Lading, то це означає, що Замовник досі потребує здійснення такого перевезення, і воно може бути здійснене будь-яким Виконавцем, який працює в системі Lading.

Сервіс Lading надає Замовниками максимально повну інформацію, що дозволяє потенційному Виконавцю ухвалити виважене рішення щодо надання послуги з перевезення вантажу на умовах, вказаних у заявках на перевезення.

На платформі працюють лише верифіковані offline власники вантажів, перевізники та експедитори, активність яких перебуває під постійною увагою інспекційних служб сервісу.

Інспектори сервісу Lading перевіряють достовірність реєстраційних даних, фактичних та заявлених можливостей всіх учасників: замовників, перевізників, експедиторів в режимі offline — і допускають до роботи в системі Lading лише тих, активність яких не викликає сумнівів.

Сервіс Lading забезпечує рівноправне середовище для діяльності всіх учасників ринку автомобільних вантажних перевезень, що суттєво спрощує врегулювання спорів

Сервіс Lading забезпечує безпрецедентну швидкість пошуку потрібного замовлення та максимальну зручність оформлення Заявок на перевезення вантажів.

Зручне користувацьке меню дозволяє повністю контролювати процес пошуку, розміщення та виконання Заявок на перевезення вантажів. Друковані форми Заявок оформляються автоматично та надсилаються контрагентам електронною поштою. Заявки на перевезення збірних (консолідованих) вантажів також оформляються легше, ніж будь-коли до цього!

Сервіс Lading використовує найсучасніші інформаційні технології та власні інноваційні рішення, що дозволяє максимально знизити витрати всіх учасників ринку автомобільних вантажних перевезень та забезпечити ефективну і безпечну співпрацю між ними.

Потребуєте більше інформації?

Вкажіть свій номер, і ми відповімо на Ваші запитання.

П.І.Б.
Номер телефону

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.