Завантаження...

Як працює Lading

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.

Початок роботи в системі Lading:

Запит на реєстрацію Компанії01

Пройдіть верифікацію службами Lading02

Отримайте доступ до системи Lading03

Послідовність дій зареєстрованих Користувачів в системі Lading

Створення Заявки на перевезення вантажу01

Замовник (виробнича, торговельна, логістична компанія, експедитор) створює Заявку на перевезення вантажів автомобільним транспортом на платформі Lading.

Детальніше

Згорнути

Отримання повідомлення про взяття Заявки02

Коли Виконавець бере до виконання Заявку на перевезення вантажу (погоджується з умовами Заявки), Замовник отримує повідомлення від системи Lading. Сервіс Lading забезпечує автоматичне оформлення Заявки на перевезення вантажу автомобільним транспортом.

Детальніше

Згорнути

Реалізація умов Заявки03

Замовник забезпечує процес завантаження/розвантаження, здійснює оформлення товарно-транспортних документів на транспортний засіб Виконавця та проводить оплату за перевезення безпосередньо Виконавцю транспортної послуги.

Детальніше

Згорнути

Підтвердження виконання Заявки, оцінювання Виконавця.04

Замовник проводить оплату за перевезення вантажу безпосередньо Виконавцю транспортної послуги - система Lading не є фінансовим посередником між контрагентами. Замовник підтверджує та оцінює виконання всіх умов Заявки на перевезення Виконавцем за чіткими об'єктивними показниками.

Детальніше

Згорнути

Пошук Заявок на перевезення вантажів.01

Виконавець (транспортна, логістична компанія або експедитор) здійснює пошук Заявок, які найкраще відповідають його можливостям та потребам, на платформі Lading.

Детальніше

Згорнути

Взяття Заявки до виконання02

Система Lading забезпечує швидкий та зручний процес взяття Заявки до виконання, з автоматичним внесенням усіх даних транспортного засобу та водія, який буде здійснювати перевезення.

Детальніше

Згорнути

Виконання Заявки03

Виконавець здійснює перевезення вантажу автомобільним транспортом згідно з умовами Заявки, передає товарно-транспортні документи та рахунки на оплату своїх послуг Замовнику.

Детальніше

Згорнути

Підтвердження виконання Заявки, оцінювання Замовника04

Виконавець отримує оплату за перевезення вантажу безпосередньо від Замовника транспортної послуги - система Lading не є фінансовим посередником між контрагентами. Виконавець підтверджує та оцінює виконання всіх умов Заявки на перевезення Замовником за чіткими об'єктивними показниками.

Детальніше

Згорнути

Потребуєте надійних Перевізників?
Шукаєте постійних Замовників?
Транспортна платформа Lading допоможе Вам знайти один одного!

Потребуєте більше інформації?

Вкажіть свій номер, і ми відповімо на Ваші запитання.

П.І.Б.
Номер телефону

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.