Завантаження...

З'ясувалося, які 6 доріг в Україні здадуть у концесію

З'ясувалося, які 6 доріг в Україні здадуть у концесію
 
 

В Україні мають намір реалізувати пілотні проекти державно-приватного партнерства в дорожній галузі.

 

У четвер, 29 жовтня, відбудеться презентація першої програми державно-приватного партнерства в секторі автомобільних доріг України. Під час заходу будуть представлені 6 пілотних проектів, де буде реалізований механізм ДПП.

 

У презентації візьмуть участь міністр інфраструктури України Владислав Криклій, голова "Укравтодору" Олександр Кубрак, керівник IFC в Україні, Білорусі, Молдові Джейсон Пеллмар, регіональний директор Світового банку в Східній Європі Аруп Банерджі.

 

Будуть представлені ключові особливості програми впровадження механізму концесії в дорожньому секторі.

 

Як вдалося з'ясувати ЦТС у джерел, пов'язаних з реалізацією пілотних проектів, першими шістьма дорогами в рамках програми державно-приватного партнерства стануть:

- ділянка дороги М-03 від Борисполя до Полтави;

- частина дороги М-06 від Києва до Рівного;

- маршрут від Дніпра до Кривого Рогу і Миколаєва (М-04, Н-11);

- маршрут Ягодин-Ковель-Луцьк (М-07, М-19);

- маршрут Харків-Дніпро-Запоріжжя (М-29, M-04, M-18);

- частина дороги М-14 від Херсона до Миколаєва.

 

Нагадаємо, що 26 серпня Кабінет міністрів України схвалив нові зміни до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, що передбачають виплати концесіонерам або приватним партнерам концесійних платежів за експлуатаційну готовність автомобільних доріг загального користування. Це ж стосується й інших виплат відповідно до умов концесійних договорів. Міністр інфраструктури назвав це рішення важливим кроком назустріч концесії в дорожній галузі.

 

Ще раніше Криклій поінформував, що  в Україні готують до передачі в концесію 1500 км доріг. "Завдяки Світовому банку підготовлено пре-ТЕО по шести ділянках доріг, загальна протяжність яких сягає 1500 км. Розмір - близько 2 млрд. доларів інвестицій. Готуємо по цих проектах державно-приватне партнерство", - повідомив міністр.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.