Завантаження...

Зняття лімітів для далекобійників та обмін інформацією між митницями

Зняття лімітів для далекобійників та обмін інформацією між митницями

Тепер обмежень для юросіб та перевізників немає. Нещодавно із цією проблемою стикалися усі водії, котрі вирушають у дальні рейси – приміром, до країн Кавказу. Мали ліміт в розрахунках у мережах сумою у 100 000 гривень на місяць. А готівкою могли зняти лише 12 500 за 7 календарних днів (50 000 на місяць). А цих сум могло бути недостатньо для розрахунку за поромні переправи, платні дороги, пальне, тощо. 

 

Минулий тиждень на українсько-польському кордоні став тестовим: вперше митниці України та Польщі обмінювались інформацією щодо кількості пропущених автомобілів. Українська сторона надавала дані в режимі реального часу аби поляки розуміли і розподіляли навантаження на своєму боці. Наскільки глобальною була користь – поки сказати важко, відзначають експерти ZAMMLER GROUP. Та черга на пункті пропуску «Ягодин – Дорогунськ» уже зменшилася із 30 до 17 кілометрів. Головна проблема затримок у тому, що зараз через кордон йде багато транспорту із сільськогосподарською продукцією, а процес проходження обов’язкового фітосанітарного контролю на стороні Польщі, на відміну від України, – тривалий. Польща планувала перенести пункти фітосанітарного контролю із кордону всередину країни. Але поки що це не зробила. 

 

І віднедавна на українсько-польському кордоні запрацювала єдина черга для завантажених і порожніх авто. Це унеможливило корупцію: раніше завантажені авто під виглядом порожніх «примудрялися» проскочити швидко, без декларування товарів. Нововведення, з одного боку, прибрали корупційну складову, з іншого – збільшили навантаження на митників. 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.