Завантаження...

Знову буде порушене постачання: Китай зупиняє заводи через посуху та брак електроенергії

Знову буде порушене постачання: Китай зупиняє заводи через посуху та брак електроенергії

Рекордна спека в провінції Сичуань на південному заході Китаю призвела до виснаження водосховищ. Це означає, що гідроелектростанції не можуть працювати у штатному режимі, а відтак для промисловості просто немає достатньої кількості енергії. 

 

Заводам у Сичуані було наказано закритися на шість днів у зв’язку з нормуванням електроенергії. Це вже не вперше для КНР, де раз-по-раз літня спека спричиняє великі проблеми. Але провінція відіграє ключову роль у китайській індустрії, оскільки саме тут продукують напівпровідникову продукцію, акумулятори та сонячні панелі. І саме тут 80% електроенергії генерують ГЕСи. 

 

Отже, подальша доля ланцюгів постачання залежить винятково від погоди. Експерти сподіваються, що період жорсткого нормування електроенергії закінчиться швидко. З іншого боку, в КНР останнім часом було чимало причин для закриттів та «відключень», що примушує імпортерів продукції з Азії звертати більше уваги на інші країни регіону.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.