Завантаження...

Зміни у працевлаштуванні іноземців у Польщі

Зміни у працевлаштуванні іноземців у Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про внесення змін до порядку надання іноземним громадянам дозволів на тимчасове проживання та роботу. Для польської транспортної галузі, яка вже давно використовує водіїв з України та Білорусі, а також інших країн із-за східного кордону, це допоможе полегшити працевлаштування іноземних співробітників.

 

Про це повідомила прес-служба Міністерства сім'ї та соціальної політики Республіки Польща.

 

Однією з найважливіших змін, внесених новим документом, є скасування вимоги щодо наявності в іноземного громадянина місця проживання в Польщі та заміна цього положення вимогою щодо виплати працівнику винагороди не нижчої від встановленого мінімуму.

 

Крім того, буде збільшено тимчасовий період, протягом якого іноземець може працювати у Польщі без дозволу на роботу. З моменту набуття чинності документом він складе 24 місяці (зараз 6 місяців).

 

А ще має скоротитися термін видачі дозволів на проживання та роботу в Польщі, якщо іноземець найнятий "підприємцями, які мають особливе стратегічне значення для польської економіки". Враховуючи той факт, що наразі брак водіїв у Польщі за найскромнішими оцінками перевищує 100 тис. осіб, транспортну галузь можна віднести до стратегічних.

 

Прийняті зміни також покликані прискорити отримання посвідки на проживання та дозволу на роботу в Польщі та національної візи. Новий закон набуде чинності через 14 днів з моменту його опублікування у "Віснику законів".

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.