Завантаження...

Злодії масово ріжуть брезенти фур на стоянках між Берліном і Гамбургом

Злодії масово ріжуть брезенти фур на стоянках між Берліном і Гамбургом

За дві ночі злодії порізали брезенти на 15 фурах, які стояли в двох зонах відпочинку на автомагістралі А24. 

 

Увечері 7 травня в німецьку поліцію надійшло повідомлення із зони відпочинку Linumer Bruch-Nord, розташованої на трасі A24 недалеко від міста Пархим (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія). У скарзі йшлося про те, що злодії розрізали брезент на вантажівці, який перевозив садові обприскувачі і вкрали частину вантажу. І хоча товар не є особливо цінним, збитки склали 1,15 тис. євро.

 

Наступної ночі, приблизно о 02:15, поліцейський патруль заїхав перевірити стан справ на парковку для вантажівок Borker See, розташовану на А24 на перехресті з автотрасою А19. З'ясувалося, що на 12 фурах пошкоджені брезенти. Цього разу вантажі залишилися цілими. Не зовсім зрозуміло, чи то поліція злякала злочинців, чи то вони вважали товари не надто цінними. На жаль, виявити злодіїв і затримати на місці злочину не вдалося.

 

У ту ж ніч, приблизно о 03:30, на стоянці Linumer Bruch-Nord були виявлені дві вантажівки з розрізаними брезентами. І в цьому випадку злодії нічого не взяли з машин.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.