Завантаження...

Зеленський анонсував відкриття наступного року найдовшої траси

Зеленський анонсував відкриття наступного року найдовшої траси

У 2021 році в рамках програми «Велике будівництво» планується відкрити найдовшу трасу в країні - М-30 - від Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської області.

 

Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

 

«Це буде найдовша дорога в Україні - 1400 км. Вона буде йти зі Стрия, але доходити поки тільки до Покровська, тому що 200 кілометрів цієї дороги - на тимчасово окупованій частині Луганської області», - сказав Зеленський.

 

Словом, 1400 км у цьому випадку - довжина радше політична, ніж фізична.

 

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що частина траси була відновлена в 2020 році, інші відновлюватимуть у наступному. За його словами, навіть без урахування 200 км на тимчасово окупованій території ця траса - все одно найдовша в Україні.

 

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 7 жовтня уклала договір з компанією «Автомагістраль-Південь» на поточний середній ремонт ділянки автодороги загального користування державного значення М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине вартістю 1,78 млрд грн. 
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.