Завантаження...

Запас ходу Tesla Semi збільшать. Буде до 1000 км

Запас ходу Tesla Semi збільшать. Буде до 1000 км

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що для електричної вантажівки Semi подолання відстані в 500-800 км вже не показник і в майбутньому його запас ходу складе 1000 км.

 

Маск зазначає, що корисне навантаження Semi має бути аналогічним дизельному еквіваленту. Щільність енергії елементів буде на рівні близько 300 Вт⋅год/кг для досягнення максимального діапазону, який підтвердив намір використовувати елементи типу 4680 і структурні акумуляторні блоки у вантажівках.

 

Tesla Semi до першої сотні розганяється за 20 секунд. Запас ходу транспортного засобу становить 500-800 кілометрів. Авто комплектується чотирма незалежними силовими установками на задніх мостах. Споживання енергії становить менше 2 кВт⋅год/милю.

 

Вартість авто з запасом ходу на 500 км складає $ 150 000. За модель з діапазоном у 800 км доведеться викласти $ 180 000 долл.

 

Вантажівка оснащена чотирма електромоторами, по одному на кожне заднє колесо. Маск раніше стверджував, що трансмісія буде мати тривалість життя в 1,6 млн. км. Незалежна підвіска має забезпечувати плавність ходу, коли водій перебуває в центрі кабіни.

 

Як і у випадку з більшістю інших електромобілів, Tesla Semi оснащений рекуперативною гальмівною системою, яка переробляє енергію, втрачену при уповільненні, поповнюючи батарею і збільшуючи дальність ходу. Автовиробник називає таку систему надзвичайно ефективною. Гальмівні колодки, мовляв, не доведеться міняти ніколи.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.