Завантаження...

За "відпочинок" у вантажівці в русі – штраф 15 тис. євро

За "відпочинок" у вантажівці в русі – штраф 15 тис. євро

Для одного з нідерландських перевізників поїздка на вихідні в Данію виявилася винятково дорогою. Все через те, що планова перевірка місцевої поліції виявила серйозні порушення правил водіння і відпочинку.


«Патруль датської поліції в місті Колдінг на південному сході Ютландії зупинив для перевірки голландську вантажівку. В кабіні їхали двоє чоловіків - водій і власник транспортної компанії, який також є водієм. Перевірка показала, що вони були доставлені в Данію вночі третім водієм - вони їхали з ним як пасажири. Третій водій вийшов рано вранці в суботу в Падборг (на кордоні з Німеччиною - прим. Ред.)», - йдеться в повідомленні датської поліції. Тоді двоє інших вирушили далі.

 

Проблема полягала в тому, що обидва водії, які їхали в ніч з п'ятниці на суботу в якості пасажирів, завершили цілий день водіння в п'ятницю ввечері в Нідерландах .

 

Відпочинок під час їзди заборонений...


«Закони про час водіння і відпочинку наказують не менше ніж 9 годин денного відпочинку між двома періодами роботи. Коли двої водіїв переїжджають вантажівкою між двома періодами роботи, це не може вважатися відпочинком, тому що не можна відпочивати в рухомій вантажівці. На практиці це означає, що обидва водії взагалі не відпочивали», - пояснює датська поліція.

 

Якщо додати до цього ще кілька дрібних правопорушень, то в цілому голландському перевізнику довелося викласти 115 тис. датських крон (15,4 тис. євро), перш ніж вантажівка змогла вирушити далі. Крім того, водіям довелося ще провести повноцінний відпочинок. І це не кінець проблем, тому що рішення про остаточне покарання за «перерву» під час водіння прийме суд.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.