Завантаження...

За весну викрали вантажів на 7 мільйонів ​​євро

За весну викрали вантажів на 7 мільйонів ​​євро

Втрати, яких зазнали ланцюжки поставок через крадіжки, зареєстрованих організацією TAPA, склали майже 7 млн ​​євро в березні і квітні цього року в регіоні EMEA.

 

У звіті організації, що стосується 26 країн регіону EMEA зафіксовано 274 випадки і спроби розкрадання вантажів, 105 з яких принесли фінансові збитки. Загальні втрати склали 6,93 млн євро, що дало в середньому майже 66 тис. євро на випадок. У звіті враховуються тільки інциденти, про які повідомили організації, тому фактичні втрати можуть бути більшими.

 

Від тютюну до меблів...


Серед зареєстрованих випадків вісім були пов'язані з крадіжкою товарів на суму понад 100 тис. євро. Найбільшою стала крадіжка вантажу мобільних телефонів в ПАР. Тоді був викрадений товар вартістю 3,3 млн євро. Більш того, в результаті перестрілки між поліцією і грабіжниками загинули охоронець і один злочинець.

 

В Європі найбільшим пограбуванням стала березнева крадіжка вантажу сигарет вартістю 400 тис. євро у Франції.

 

За березень-квітень більше ніж половину випадків крадіжок вантажів зареєстровано таких країнах (від загальної кількості інцидентів):

Великобританії - 27,7%,
Німеччині - 26,0%,
ПАР - 11,3%,
Росії - 5,1%,
Угорщини - 4,7%.

 

Що стосується категорій продуктів, то найчастіше здобиччю злодіїв були тютюнові вироби (8%), продукти харчування і напої (6,9%), одяг і взуття (5,1%), інструменти та будівельні матеріали (4,4%), меблі та предмети домашнього вжитку (3,6%)

 

Щоправда торішня весна була успішнішою для злодіїв...

 

Вартість товарів, вкрадених навесні цього року, становить близько 4% загальних втрат за весь минулий рік. За даними TAPA, в регіоні EMEA втрати через розкрадання тоді вони склали понад 172 млн. євро. Виявлено було понад 6,4 тис. випадків крадіжки, а середньодобовий збиток склав близько 471 тис. євро.

 

Для порівняння, в березні і квітні 2021 року середньодобовий збиток склав "лише" 113 тис. євро.

 

Проникнення у вантажівку нелегальних мігрантів...


Асоціація звернула увагу на те, що з приходом тепла почастішали випадки проникнення на борт вантажівок нелегальних мігрантів. Так, наприклад, 114 афганських і пакистанських мігрантів були виявлені після того, як турецька поліція зупинила вантажівку неподалік від кордону з Іраком. Ще 55 осіб турецька влада знайшли в порту Ізміра, де вони ховалися всередині двох морських контейнерів.

 

Нелегальних мігрантів також знаходили на борту транспортних засобів у Франції, Німеччині, Македонії, Великобританії. В Угорщині мав місце зовсім сумний випадок: четверо мігрантів загинули, коли вантажівка, в якій вони ховалися, перекинулася.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.