Завантаження...

За рік ринок нових комерційних авто просів, хоча в грудні був "бум"

За рік ринок нових комерційних авто просів, хоча в грудні був "бум"

За підсумками 2020 року первинні реєстрації нових комерційних автомобілів в Україні (з урахуванням великовантажних) скоротилися на 6% в порівнянні з 2019 роком - до 11600 одиниць.

 

Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

 

"У грудні 2020 року 1633 нові машини поповнили український парк комерційних автомобілів. Це найкращий результат за весь минулий рік і до того ж на 9% перевершив грудневий показник 2019 року. Але навіть такого різкого сплеску споживчої активності не вистачило для досягнення досить скромного об'єму ринку 2019 року", - сказано в повідомленні.

 

Найпопулярнішою маркою минулого року став Fiat з реєстрацією 2008 машин і приростом майже на 35% до результату 2019 року.

 

Лідер 2019 року французька Renault в минулому році посіла друге місце з падінням реєстрацій на 21% - до 1959 од. Третій результат у Peugeot (в 2019 році - 4-е місце) - 1122 зареєстровані машини (+ 36%), на четвертому місці Ford, в активі якого 936 реєстрацій (+ 2%). Замикає лідерську п'ятірку ринку нових комерційних авто Citroen - 896 шт. (на 49% більше).

 

Українські вантажівки КрАЗ в грудні минулого року, як і в попередні місяці, не ввійшли навіть у 20-ку найбільш продаваних авто. Статистику їх виробництва і продажу "АвтоКрАЗ" не надає.

 

Джерело
 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.