Завантаження...

За маніпуляції з тахографом – штраф 19000 євро

За маніпуляції з тахографом – штраф 19000 євро
Фото @ Polizei Mittelfranken
 

Поліцейські з Нюрнберга виявили маніпуляції тахографами, прийнявши рішення про проведення дорожніх перевірок минулого тижня.

 

Під час придорожніх перевірок, проведених у перших числах минулого тижня, поліція Нюрнберга виявила фальсифікацію тахографа у трьох вантажних автомобілях. У понеділок був знайдений перший із транспортних засобів із фальсифікованими тахографами - вантажівка, зареєстрована в Болгарії.

 

Наступними днями, тобто у вівторок та середу, офіцери зіткнулися з ще двома маніпуляціями у вантажних автомобілях (про країну їх реєстрації не повідомляють). В обох випадках міліція заявляє, що водії проїхали кілька сотень кілометрів, не зареєструвавши це на пристрої.

 

Обидва водії повинні були внести депозити у розмірі 10 000 та 18 900 євро відповідно на сплату штрафу. Як підкреслила поліція, в обох випадках відповідальність несли як водії, так і їхні роботодавці. Що стосується болгарського далекобійника, офіцери не виключають можливості того, що він не знав про маніпуляції, повідомляє infranken.de.

 

Незважаючи на це, усі три машини закінчили свою подорож у день перевірки, а їх тахографи були конфісковані. Працівники BAG розпочали розслідування щодо двох останніх водіїв за підозрою у фальсифікації даних. У свою чергу, роботодавці всіх трьох автоперевізників будуть перевірені на наявність порушень Закону про водійських працівників у Федеральному відомстві з вантажних перевезень (BAG).

 

Раніше цього місяця польські інспектори виявили застарілий аналоговий тахограф у вантажівці та наклали штраф у розмірі приблизно 2250 євро (10000 злотих) на компанію, яка експлуатує вантажівки. Маніпуляція була помічена під час планової перевірки. Пристрій мав бути замінений 2 роки тому, як було показано на табличці обслуговування тахографа, прикріпленій до дверей автомобіля.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.