Завантаження...

За 20 років вантажівки стануть найбільшими споживачами водню

За 20 років вантажівки стануть найбільшими споживачами водню
Експерти прогнозують стрімке зростання споживання водню вантажівками (чорний сегмент)

Компанія ReThink Energy опублікувала прогноз розвитку водневого транспорту в Європі на період до 2040 року. Він вийшов досить оптимістичним.

 

Європа твердо націлена на створення передової водневої економіки, що, зокрема, знайшло відображення в недавно опублікованій водневої стратегії ЄС .

 

Як наслідок, вважають автори, до 2040 року в Європі буде 17 мільйонів автомобілів, що працюють на водневих паливних елементах. Наразі їх менше ніж тисяча.

 

Новий водневий сектор буде зростати із середньорічними темпами, що перевищують 50%, досягнувши річного доходу понад 115 мільярдів доларів тільки в Європі до 2040 року. Сукупна виручка на той час перевищить 850 мільярдів доларів.


У доповіді наголошується, що швидкозростаючі обсяги водневих програм і відповідні фінансові зобов'язання щодо зеленого водню означають, що у Європи є реальний шанс стати домом багатьох великих гравців в одному з найбільш швидкозростаючих секторів економіки. Ні США, ні Китай, лідер в галузі поновлюваних джерел енергії, не виглядають достатньо готовими до водневої революції.

 

Автори вважають: хоча зелений водень також служить для задоволення все більших потреб інших секторів - теплопостачання, зберігання енергії і промисловості - саме транспортний сектор через його величезні обсяги дасть Європі шанс швидко розвинути технологічне лідерство за рахунок економії на масштабі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.