Завантаження...

Євросоюз відклав запровадження платного в'їзду для українців

Євросоюз відклав запровадження платного в'їзду для українців

Європейський Союз відклав до 2022 року запровадження обов'язкового платного дозволу на в'їзд без візи для громадян України, яке було заплановано на 1 січня 2021 року.

 

Про це повідомило представництво України при ЄС.

 

"Очікується, що фактичне впровадження в дію Європейської інформаційної системи авторизації подорожей (ETIAS) відбудеться в 2022 році. Раніше дійсно звучала дата 2021, однак Євросоюз переніс цей термін на 2022. Лише в 2022 році громадяни України повинні будуть заповнити заявку на ETIAS перед поїздкою до Євросоюзу", - сказано в повідомленні.

 

У зв'язку із впровадженням нових правил на 2021 рік заплановано проведення інформаційної кампанії для роз'яснення зазначених вимог.

 

Представництво нагадує, що вони введені не тільки для України.

 

"Система буде застосовуватися до громадян третіх країн, які користуються безвізовим режимом з ЄС. Таким особам потрібно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подачі онлайн-заявки", - стверджують у відомстві.

 

На даний момент за звернення встановлена плата в розмірі 7 євро для заявників у віці від 18 до 70 років, для інших - безкоштовно.

 

Не пізніше ніж за 4 дні до поїздки в онлайн-системі треба буде повідомити персональні та контактні дані (інформацію про свої проїзні документи, місце проживання, освіту, роботу і так далі) для оцінки потенційних міграційних або безпекових ризиків.

 

Видача авторизації на подорож має зайняти кілька хвилин за відсутності записів у базах правоохоронців.

 

Дозвіл буде дійсним протягом 3 років або до закінчення терміну закордонного паспорта на поїздки до 90 днів.

 

У разі відмови у в'їзді через систему можна буде подати апеляцію на її рішення.

 

Представництво пояснює, що попередня авторизація дозволить превентивно ідентифікувати осіб, які можуть становити міграційну загрозу або загрозу безпеці, і підвищить захищеність кордонів Євросоюзу.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.