Завантаження...

Європейські логісти позбуваються скептицизму щодо цифрових технологій

Європейські логісти позбуваються скептицизму щодо цифрових технологій
Цифровізацію логісти називають однією з трьох основних тенденцій, які спостерігають у галузі
 
 
 
 
 
 

Із 2016 року в Європі суттєво зменшився скептицизм логістів щодо запровадження цифрових технологій у ланцюгах постачання.

 

Про це свідчить дослідження Інституту логістики та менеджменту Гамбурзького технологічного університету, в процесі якого було опитано 300 фахівців з логістики, що працюють у різних європейських компаніях.


За словами професора Вольфганга Керстена, процес оцифровування на сьогодні став частиною стратегій компаній та сприймається як такий, що може позитивно впливати на створення доданої вартості. Багато хто з фахівців сприймає його як ключовий для досягнення фінансового успіху.

 

Проте сприйняття цифрової трансформації поки що впливає більше на світогляд працівників компаній, воно більше теоретичне, ніж практичне, відзначає Керстен. Саме ж запровадження відбувається значно повільніше, ніж раніше прогнозували експерти.


Крім того, професор відзначає, що логісти уже не оцінюють запровадження цифрових технологій управління ланцюгами постачання як ризиковану та навіть авантюрну ідею. Скептицизм значно нижчий, ніж у 2016 році, уточнює він. 


Цифровізацію логісти називають однією з трьох основних тенденцій, які спостерігають у галузі. Дві інші – це необхідність досягати більшої прозорості та зменшувати витрати.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.