Завантаження...

ЄС регламентує відповідальність власників безпілотних авто

ЄС регламентує відповідальність власників безпілотних авто
Євродепутат Косма Злотовскі

До кінця року Європарламент підготує пропозиції щодо регламентів, які стосуються експлуатації автономного автотранспорту, повідомляє депутат Косма Злотовскі.

 

За його словами, Європейський парламент та Європейська комісія лише починають уявляти, як буде виглядати логістика майбутнього. Автономний транспорт на дорогах з’явиться не завтра, однак законодавство повинно бути підготоване до цього явища, уточнює євродепутат. 


Зокрема, потрібно спочатку зрозуміти, наскільки великі ризики створюватимуть безпілотні авто, як здійснювати страхування, хто відповідатиме за безпеку. Водія ж за кермом немає!

 

Наразі у Європарламенті створено комітет, який займається питаннями юридичної відповідальності користувачів автономних транспортних засобів. Результатом його діяльності стане загальна правова база, на яку в майбутньому Парламент та Комісія будуть спиратися при створенні більш детальних рішень, пояснив депутат Злотовський.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.