Завантаження...

Єврокомісія збільшує фінансування перевезень з України у коридорах солідарності

Єврокомісія збільшує фінансування перевезень з України у коридорах солідарності

Нагадаємо, що визначення «коридори солідарності» з’явилося у травні поточного року. Наразі вони добре виконують свою основну функцію. Але, на думку експертів, їх потенціал уже знаходиться на межі вичерпання. Тож Єврокомісія та низка держав ЄС та європейських установ вирішили збільшити потенціал, щоб допомогти запобіганню глобальної продовольчої кризи. Це «рятувальне коло» як для української економіки, так і для тих країн, які стикаються з дефіцитом продовольства, відзначають фахівці. 

 

«Сьогодні ми інвестуємо один мільярд євро, щоб зміцнити ці коридори», - написала президент Комісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter. «Комісія ЄС об’єднує зусилля з Чеською Республікою, з Польщею, Румунією, Словаччиною та Молдовою, Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку та Групою Світового банку», - додала вона.

 

Додаткове фінансування, окрім іншого, має підтримати швидке вдосконалення логістики, а також дозволити придбати для коридорів солідарності новітнє обладнання. Вузьким місцем є процес перетину кордону, особливо залізничним транспортом. Відтак, тут витратять додатково 50 млн євро для підтримки інфраструктури. 

 

З означеної суми по 300 млн євро протягом поточного та наступного ороку нададуть Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку. Група Світового банку інвестує 100 млн доларів США у відновлення пошкодженої під час війни залізничної інфраструктури в Україні. 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.