Завантаження...

ЄС затвердить план вантажних перевезень при тотальному карантині

ЄС затвердить план вантажних перевезень при тотальному карантині
Затверджені правила взаємодії мають запобігти хаотичному прийняття обмежень та руйнуванню ланцюгів

Уроки з ситуації, що склалася у першій половині цього року, примусили європейські країни переглядати концепцію вантажних перевезень як таких. 28 вересня на засідання міністрів транспорту країн-членів ЄС буде представлений план на випадок введення тотального карантину у майбутньому. 

Як повідомляє німецьке видання Logistik-heute, цей план уже узгоджено із зацікавленими відомствами. А його основним завданням є уникнення обмежень мобільності та забезпечення безперешкодного перевезення вантажів як усередині країн, так і на міжнародному рівні. 

Ключовим моментом пандемічного плану є тісніша координація між міністрами транспорту країн ЄС та Єврокомісією. Має бути спільно визначена основна мережа постачання, що складається із автодоріг, залізниць водних та повітряних шляхів.

 

Чиновники мають відпрацювати режим роботи портів, митниць, важливих транспортних вузлів тощо на випадок повторного запровадження карантину.

 

Та найголовніше, вони намагаються виробити спільні правила взаємодії, щоб не допустити хаотичного прийняття обмежень та руйнування ланцюгів постачання у будь-яких форс-мажорних обставинах. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.