Завантаження...

ЄС запровадив нове маркування для шин

ЄС запровадив нове маркування для шин

Згідно з новими правилами, прийнятими Європарламентом та узгодженими з Радою ЄС, етикетки на шинах з 1 травня цього року мають містити інформацію про економію палива в шинах, рівень зчеплення з вологою поверхнею та створюваний шум при коченні. 


Нова маркування спрощує класифікацію опору коченню та ефективності гальмування на мокрій дорозі, тоді як рівень шуму відображатиметься в децибелах, літерами A, B або C.

 

Кінцеві покупці матимуть доступ до додаткової інформації щодо обраної ними шини в Базі даних ЄС шляхом сканування QR-коду на етикетці.  QR-код містить посилання на базу даних EPREL, де знаходиться інформаційний паспорт продукту. Він показує всі значення етикетки для конкретної шини, а також початок і кінець виробництва для цієї моделі. Всі відомості про товар, а також віднесення до відповідного класу етикеток, вноситиме до бази даних EPREL виробник шин.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.