Завантаження...

ЄС хоче запровадити стандартну європейську ширину залізничної колії для всіх держав-членів

ЄС хоче запровадити стандартну європейську ширину залізничної колії для всіх держав-членів

ЄС планує змінити існуючу пропозицію щодо поправок до нового регламенту TEN-T, оприлюднену у грудні 2021 року. Новий документ буде частиною поточних переговорів щодо перегляду правил Трансєвропейських транспортних мереж. Зокрема зміни викликані проблемами, пов'язаними з війною, розв'язаною РФ в Україні. Чиновники в ЄС усвідомили, що покращення зв'язків із сусідніми країнами, які не входять до спільноти, необхідно проводити «тут і зараз».

 

Виходячи з ситуації, що склалася, ЄК запропонувала, щоб усі держави-члени, які мають наземне залізничне сполучення з іншими державами-членами, були зобов'язані будувати свої нові залізничні лінії TEN-T з європейською шириною колії 1435 мм. Крім цього, дані країни повинні скласти план адаптації маршрутів, що входять до складу дев'яти існуючих коридорів трансєвропейської транспортної мережі, до європейського стандарту, який повинен включати аналіз витрат і результатів. Якщо отримані висновки будуть негативними, держави-члени можуть відмовитись від адаптації своєї мережі.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.