Завантаження...

ЄК готує зміни роз'яснень, пов'язаних із поверненням вантажівок

ЄК готує зміни роз'яснень, пов'язаних із поверненням вантажівок

На заході, що пройшов 8 вересня, представники автотранспортної галузі порушили питання щодо роз'яснень Європейської комісії щодо деяких пунктів Пакету мобільності. На думку перевізників, ЄК представила неправильну інтерпретацію правил і не взяла до уваги наміру законодавців ЄС та реалії транспортного ринку, коли включила причепи та напівпричепи до сфери дії зобов'язання щодо повернення вантажівок додому.

 

Представник ЄК заявив, що дані раніше роз'яснення будуть переглянуті. При цьому було зазначено, що насправді повернення причепів/напівпричепів не входило до намірів законодавчого органу. Доводи галузевих фахівців переконливі, а отже зазначені вище транспортні засоби не будуть згадуватись у рамках зобов'язання щодо повернення вантажівок додому.

 

На рівні Європейської комісії все ще точаться дискусії щодо інтерпретації того, де можна перевірити повернення транспортного засобу додому (тобто під час дорожніх перевірок чи лише в країні реєстрації). Юридичні служби ЄК працюють над документом та планують опублікувати переглянуті роз'яснення в середині вересня.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.