Завантаження...

Як змінили систему бронювання дозволів

Як змінили систему бронювання дозволів

Голова Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Єгор Прокопчук на своїй сторінці в Facebook розповів про запроваджену віднедавна зміну процесу бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

 

Тепер заброньований заздалегідь дозвіл, у разі відмови від нього замовника, повертається в електронну базу з випадковою затримкою (від 1 до 12 годин). Так зроблено, щоб унеможливити тіньовий обіг дозволів.

 

Також посадовець розповів, як працювала схема перекупників. Людина, якій фактично не потрібен дозвіл, бронювала його, а потім виставляла на продаж. Перебронювання відбувалося синхронно, позаяк дозвіл миттєво повертався в базу. Запровадження затримки робить переоформлення дефіцитних бланків за попередньою змовою неможливим.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.