Завантаження...

Volvo і Daimler почали спільну розробку паливних елементів для водневих вантажівок

Volvo і Daimler почали спільну розробку паливних елементів для водневих вантажівок

Volvo Group придбала 50-відсотковий пакет акцій Daimler Truck Fuel Cell GmbH & Co. KG - на суму приблизно 0,6 млрд. євро за формулою без боргів. Обидва партнери хочуть зробити нову компанію світовим лідером у виробництві паливних елементів і таким чином сприяти розвитку кліматично нейтрального та стійкого транспорту до 2050 року.

 

Daimler Truck AG та Volvo Group домовились змінити назву компанії на Cellcentric GmbH & Co. KG.


Спільне підприємство буде розробляти системи паливних елементів, вводити їх у серійне виробництво та продавати - в першу чергу для використання у важких вантажних автомобілях. Ці системи також будуть запропоновані для інших застосувань.

 

Головною метою Daimler Truck AG та Volvo Group є розпочати випробування вантажівок на паливних елементах приблизно за три роки.

 

Daimler Truck AG та Volvo Group придбали рівні частки у спільному підприємстві на паливних елементах. Однак ці компанії залишатимуться конкурентами у всіх інших сферах бізнесу, таких як автомобільна техніка та інтеграція паливних елементів у транспортні засоби.


Volvo Group та Daimler Truck AG уклали обов'язкову угоду про створення цього спільного підприємства в листопаді 2020 року. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.