Завантаження...

Водіїв вантажівок звільнили від карантину на території ЄС

Водіїв вантажівок звільнили від карантину на території ЄС
 

Міністри ЄС, відповідальні за "загальні справи", ухвалили рекомендації, на підставі яких водії вантажних автомобілів у міжнародних перевезеннях будуть звільнені від карантинного зобов'язання.


Протягом останніх тижнів уряд Німеччини повідомив про майбутні правила карантину для подорожуючих, які прибувають і виїжджають із ФРН. Заплановані правила викликали бурхливі дискусії в транспортній галузі. Якби ці норми набули чинності, працівники міжнародного транспортного сектору, включаючи водіїв вантажівок, які перебувають у зоні ризику понад 72 години, мали би потрапити на карантин. Практично всі найбільші німецькі професійні асоціації явно виступили проти такого заходу.

 

Однак ця проблема була вирішена на рівні ЄС. Європейська комісія оголосила про угоду 13 жовтня і заявила, що вона прояснить ситуацію з громадянами в країнах-членах ЄС.

 

Найголовніше для логістичної та транспортної галузі, угода наголошує, що транспортні працівники або постачальники транспортних послуг, включаючи водіїв вантажних транспортних засобів, що перевозять вантажі для використання в межах ЄС, а також транзитних водіїв, всі будуть звільнені з карантину. Як читаємо в заяві ЄК, "оскільки ЄС визнає, що хоча нам потрібно захиститися від поширення вірусу, є вагомі причини, чому громадяни ЄС повинні необмежено здійснювати своє право на вільне пересування".

 

Іншими групами, звільненими від карантину, є:

- працівники або самозайняті особи в критичних професіях, включаючи медичних працівників, прикордонних та відряджених працівників, а також сезонні працівники, як зазначено в керівних принципах Комісії;

- пацієнти, які подорожують з важливих медичних причин;

- учні, студенти та стажери, які щодня виїжджають за кордон;

- люди, які подорожують з важливих сімейних чи ділових причин;

- дипломати, працівники міжнародних організацій та особи, запрошені міжнародними організаціями, фізична присутність яких необхідна для нормального функціонування цих організацій, - солдати та поліцейські, а також працівники гуманітарної допомоги та цивільного захисту при виконанні своїх функцій;

- транзитні пасажири;

- моряки;

- журналісти при виконанні своїх службових обов'язків.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.