Завантаження...

Водії вантажівок пережили кошмар. "Я боявся за своє життя"...

Водії вантажівок пережили кошмар. "Я боявся за своє життя"...

Шокуюча атака іммігрантів на вантажівки в Кале. Напад стався напередодні вихідних.

 

Першим про це розповів представник британської компанії EM Rogers Ltd, вантажівку якої закидали металевими прутами, бетонними блоками та іншими важкими предметами. Директор компанії Ед Роджерс визнає, що водій шокований тим, що сталося. Він боявся, що помре.


Мігранти перегородили дорогу всілякою деревиною та кидали важкі предмети у зустрічні вантажівки.

 

"Я працюю на автомобільному транспорті роками, і це трапилося зі мною вперше. Тієї ночі я їхав до порту. О 3:10 ранку, коли я був приблизно за кілометр, я побачив групу щонайменше 100 людей. Спочатку я думав, що автобус зламався, і люди чекали, поки його відремонтують. Але я швидко зрозумів, що це мігранти. Коли вантажівки зупинились, вони кидали каміння в машини. Правду кажучи, я боявся за своє життя, - розповідає поляк, якого цитують французькі видання.

 

У ЗМІ з’являється все більше фотографій нападу. Ви можете побачити пошкоджені або навіть розбиті вікна. Звіти показують, що іммігранти буксирували до десяти вантажівок.


Як стверджує водій Ришард, ні він, ні його колеги не могли розраховувати на допомогу французької поліції.

Вчора я очікував, що там буде більше поліції, і тут нікого не було. Найгірше те, що вони нікого не арештовували. Вони їх випустили. Це ненормально, вважає він.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.