Завантаження...

Водій вантажівки зніс... стіну поліцейської дільниці

Водій вантажівки зніс... стіну поліцейської дільниці

У швейцарському місті Шаффхаузен водій вантажівки після закінчення робіт забув скласти кран-маніпулятор і врізався ним в будівлю. Щоб повідомити дорожню поліції про те, що трапилося, йому було досить покричати у створений ним отвір у стіні.


У повідомленні правоохоронців йдеться, що 61-річний водій виїхав на своїй вантажівці з причепом зі складу з неправильно складеним краном-маніпулятором. А оскільки частина дільниці розташована над проїзною частиною, то грейфер, закріплений на крані, пробив стіну будівлі.

 

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Будівлі дільниці було завдано значної шкоди, розмір якої буде встановлений в результаті поточного розслідування.

 

З місцевих ЗМІ з'явилася розповідь одного зі свідків події, який проживає в постраждалому будинку.


«Я їв, коли почувся сильний удар. Весь будинок сильно затремтів. Спочатку я подумав, що це землетрус, але, коли виглянув у вікно, то зрозумів, що сталося. Водій вантажівки стояв на вантажної майданчику і лаявся», - розповідає свідок події.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.