Завантаження...

Водій на візку – тріумфальне повернення на роботу після аварії

Водій на візку – тріумфальне повернення на роботу після аварії

Берні Берган - норвезький водій вантажівки, який два роки тому зазнав дуже серйозної аварії. Її наслідками були перелом хребта та втрата відчуття в ногах. І хоча норвежець відтоді мусив їздити на інвалідному візку, він також не припинив керувати вантажівкою.

 

Берні відновив повну силу керувати автомобілем у березні цього року. Він негайно повернувся "за кермо", а його доаварійний роботодавець - Asbjørn Næss Transport - підготував спеціальний тягач. Це останнє покоління Scania R580 з ручним регулюванням газу і гальма та простим ліфтом-важелем біля правих дверей, до якого водій підчіпляє своє крісло і той піднімає його із землі до водійського місця.

 

Водій-візочник швидко здобув значний розголос у Скандинавії. Є також фільми, які показують норвежця під час виконання його щоденних завдань. Найновіший з них показує тут і тут процес бічного завантаження за участю типово скандинавського напівпричепа.

 

Зрештою, Scania R580 - не єдиний автомобіль, яким керує Берні. Аварія не завадила досягненню у спорті, і норвежець також  сідає за кермо спеціально модифікованого BMW M5 і бере участь в офіційних змаганнях.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.