Завантаження...

Виробники Scania та Volvo вимагають у ЄС відновити екологічні євровіньєти

Виробники Scania та Volvo вимагають у ЄС відновити екологічні євровіньєти
Євровіньєти Австрії

Німеччина, головуючи в органах ЄС, нещодавно тихо зняла з порядку денного пропозицію щодо використання євровіньєток. Однак виробники вантажівок Scania та Volvo, а також деякі екологічні організації вимагають відновити цей вид зборів.Міністерство транспорту Німеччини підтвердило, що план створення нової євровіньєтки був вилучений з порядку денного органів влади ЄС, які каратимуть перевізників за використання транспортних засобів з великими викидами шкідливих газів та заохочуватимуть придбання екологічно чистіших автомобілів.Рішення виникло через побоювання щодо додаткових витрат на діяльність компаній у важкі часи, заявили у Німеччині. Однак фахівці не заперечують, що воно позбавляє стимулу транспортні компанії модернізувати свої автопарки. Звісно, якщо ця історія затягнеться, постраждають виробники сучасних машин. Як повідомляє Reuter, коливання та невизначеність у цьому питанні не дозволили розглянути його 28 вересня на засіданні Ради міністрів транспорту ЄС під головуванням Німеччини. У результаті вищеназвані виробники та екологи скерували офіційного листа, у якому стверджують, що реформа Eurowineta «є вирішальним інструментом для інвестицій виробників транспортних засобів та перевізників вантажів», метою якої є досягти низького або нульового рівня шкідливих викидів на транспорті. Нагадаємо, що спочатку передбачалося, що за єдиними правилами ЄС, більшість яких містяться у прийнятому пакеті мобільності, оплата за проїзд європейськими дорогами залежатиме не тільки від пройденої відстані, але й від класифікації автомобіля за чистотою вихлопних газів. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.