Завантаження...

Винайдено сідло, завдяки якому напівпричіп не перекидає тягач

Винайдено сідло, завдяки якому напівпричіп не перекидає тягач

Американський стартап розробив обертове сідло, щоб запобігти перекиданню тягача напівпричепом. Система призначена для вантажних автомобілів, які з'єднані з напівпричепом сідлом. Адже наразі напівпричепи, перекидаючись, як правило, перекидають свої тягачі.


Стартап Axcile придумав рішення, при якому сідлопластина не жорстко закріплена на рамі тягача, а може нахилятися вліво або вправо. Отже, якщо напівпричіп нахиляється через неконтрольовані події в русі або навіть побічний вітер, то в гіршому випадку він сам перекинеться, бо поворотне п’яте колесо може запобігти перекиданню тягача. Сідло має вбудовані петлі, які при необхідності будуть нахилятися.


Інтегрована система датчиків реєструє навантаження на п'яте колесо та аналізує їх. Якщо збережений алгоритм виявляє критичний рух нахилу напівпричепа, затискач сідла з одного боку звільняється. Сідло нахиляється вбік, завдяки чому причіп може перекинутися, не тягнучи за собою тягач, але і не від’єднуючись від сідла.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.