Завантаження...

Виконання транспортної частини угоди про асоціацію з ЄС – нікудишнє

Виконання транспортної частини угоди про асоціацію з ЄС – нікудишнє

За результатами 2020 року Україна досягла прогресу у сфері виконання Угоди про асоціацію з ЄС у транспортній сфері.

 

У сфері транспорту наразі наша країна виконала 34 % від загальної кількості потрібних реформ. У червні цей показник становив 24 %, а в березні – 19 %.

 

Торік Україна виконала 50 % поставлених завдань (у 2019 році 41 %). Найбільше гальмує процес Верховна Рада, яка забезпечила лише 11 % виконання угоди.

 

Транспортна сфера одна з найменш реформованих – гірше з часу підписання Угоди про асоціацію з ЄС (2014 рік) справи лише у сфері протидії шахрайству (прогрес 24 %).

 

Лідерами ж є такі сфери: “нацбезпека” – 87%, “права людини”, “зменшення бар’єрів у торгівлі” – 85%, “держзакупівлі” – 83%.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.