Завантаження...

Відзавтра біля Києва перекриють одразу дві міжнародні траси

Відзавтра біля Києва перекриють одразу дві міжнародні траси

Рух на ділянках доріг обмежили через використання важкої будівельної техніки

 

У Київській області частково закриють для руху транспорту ділянки міжнародних трас М-05 Київ-Одеса і М-06 Київ-Чоп.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Укравтодор.

 

Зокрема, ділянка дороги М-06 Київ-Чоп буде перекрита з 25 травня по 1 червня. На цей же термін перекриють ділянку дороги М-05 Київ-Одеса. На час дії обмежень рух автомобілів по двох дорогах буде здійснюватися по одній смузі.

 

Укравтодор змушений перекрити рух для автотранспорту в зв'язку з тим, що на цих ділянках будують дві розв'язки. І стадія будівництва нині на тому етапі, коли треба використовувати важку будівельну техніку.

 

У квітні на підходах до Києва почалося будівництво трьох транспортних розв'язок. Вони забезпечать безпечний розподіл транспортних потоків, розвантажать транспортні вузли на міжнародних трасах і поліпшать безпеку руху в місцях концентрації транспорту поблизу столиці.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.