Завантаження...

Відкрито новий залізничний маршрут – із порту Гданськ у шість міст України

Відкрито новий залізничний маршрут – із порту Гданськ у шість міст України

Одеська логістична компанія Global Ocean Link і Maersk Line відкрили новий залізничний маршрут з польського порту Гданськ в шість міст України.

 

Про це GOL повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

Вантажні поїзди з Гданська досягають української станції Мостиська, і далі вантажі розподіляють за маршрутами в напрямку Києва, Тернополя, Вінниці, Харкова, Дніпра і Одеси. Транзитний час доставки вантажу становить менше ніж 5 днів.

 

Новий маршрут стане частиною транспортного коридору між Балтійським і Чорним морями, який почне роботу вже в першому кварталі поточного року. Коридор з'єднає Туреччину, український порт "Чорноморськ" і Польщу.

 

Одеська компанія Global Ocean Link і польський логістичний оператор PCC Intermodal в квітні спільно організували регулярний прямий залізничний сервіс між Україною і Польщею. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.