Завантаження...

Вантажні автоперевезення в ЄС повернулися до передкарантинного рівня

Вантажні автоперевезення в ЄС повернулися до передкарантинного рівня

Інтенсивність руху вантажних автомобілів дорогами ЄС не лише повернулася до докризового рівня, але й виявилася на 12% більшою, ніж у такий же період минулого року. У порівнянні з другим тижнем першого місяця літа трафік виріс на 22%.Як повідомляє Logistyka.rp, статистичні дані отримані за допомогою 32 вимірювальних пунктів GDDKiA, які фіксували проїзд кожної вантажівки.


У період з 15 до 21 червня 2020 року за одиницю часу повз пункти реєстрації проїжджало 4138 вантажівок. Середній показник червня минулого року – 4077 машин. 

 

Джерело: Logist.FM

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.