Завантаження...

Вантажівку Scania G370 дозволили оснащувати сонячними панелями

Вантажівку Scania G370 дозволили оснащувати сонячними панелями

Голландська компанія Van der Linden випустила дуже цікавий автопоїзд. Це Scania G370, приводну систему якого рухають фотоелектричні панелі.

 

Перевізник потребував повнорозмірної вантажівки для місцевого транспортування упаковки. Він хотів, щоб це був більш економічний транспортний засіб, ніж звичайний дизель, і спочатку розглядав можливість інвестування у вантажівки на скрапленому природному газі. Проте місцевий пробіг виявився занадто малим, щоб окупити дуже високу вартість газового транспорту. Ось чому було вирішено використовувати фотоелементи, що постачає компанія IM Efficiency.


Дах вантажівки вкритий вісьмома панелями, які постійно заряджають електричну систему. Як результат, інтелектуальний генератор вмикається набагато рідше, полегшуючи роботу двигуна внутрішнього згоряння. Це означає, що 13-літровий 370-сильний дизель споживатиме на 5-7% менше дизеля. На практиці в типовому розподільчому русі це досягатиме кількох літрів на 100 кілометрів.

 

Цікаво, що установка такої системи відбулася без втрати заводської гарантії. Голландський дилер бренду Scania спеціально зв’язався з центральним брендом Швеції з цього приводу. Було підтверджено, що фотоелектрична установка не матиме негативного впливу на конструкцію транспортного засобу, було отримано офіційне схвалення і навіть дозволено контракт на обслуговування.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.