Завантаження...

Вантажівки Пошти Нідерландів – на старій олії з McDonalds

Вантажівки Пошти Нідерландів – на старій олії з McDonalds
Вантажівка Пошти Нідерландів. Фото PostNL

Пошта Нідерландів робить перші кроки до беземісійного транспорту так званої останньої милі.

 

У рамках пілотного проекту вантажівки та мікроавтобуси PostNL у двох голландських містах - Леувардені та Цволле - працюють на біопаливі. Його виробляють, серед іншого, зі старої олії з-під картоплі фрі відомої мережі ресторанів швидкого харчування.


PostNL має на меті зменшити викиди на останній милі до нуля при доставці посилок та листів у країнах Бенілюксу. Вона хоче досягти цього в найближче десятиліття, тому пошта вже розпочала пілотні випробування з використанням біопалива. У містах Леуварден та Зволле близько 60 транспортних засобів - 32 вантажівки та 26 мікроавтобусів PostNL - працюють від HVO100. Випробування планується проводити протягом 6 тижнів. 

 

Ми є першою великою компанією загалом, яка провела такий тест з HVO100, - каже Лісбет Каашук, керівник відділу у PostNL.

 

HVO100 - це абревіатура 100% гідроочищеної рослинної олії. Біопаливо виробляє компанія Neste, провідний виробник відновлюваного дизельного палива. HVO100 виготовляється з рослинних олій, відходів та залишкових жирів. Для виробництва HVO100 використовують, зокрема, стару олію від мережі ресторанів McDonalds. Використання цього біопалива може зменшити CO2 до 90% порівняно з викопним дизельним паливом.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.