Завантаження...

Вантажівками через Дунай – майже 600 "фур" за перший місяць поромної переправи

Вантажівками через Дунай – майже 600 "фур" за перший місяць поромної переправи
Пором дозволяє потрапити до Румунії, не перетинаючи Молдову
 

Поромна переправа через Дунай між міжнародними пунктами пропуску Орловка (Україна) і Ісакча (Румунія) з моменту відкриття опрацювала 581 вантажний автомобіль.

 

Про це компанія «Поромний комплекс Орловка» повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

«Є щотижневий приріст, а також позитивні відгуки і задоволення новим транспортним коридором - непогано для початку», - сказано в повідомленні.

 

Поромна переправа через Дунай між міжнародними пунктами пропуску Орловка (Україна) і Ісакча (Румунія) офіційно запрацювала 10 серпня 2020 року.

 

Відкриття переправи спростило процедуру перетину кордону між Україною і Румунією, зокрема, виключило необхідність руху через Молдову і об'їзду 200 кілометрів.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.