Завантаження...

Ваговий контроль вантажівок зробили цілодобовим

Ваговий контроль вантажівок зробили цілодобовим
"Зважені та щасливі"? Не факт, не факт...
 

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 7 вересня ухвалив розпорядження про цілодобовий ваговий контроль транспортних засобів задля запобігання руйнуванню дорожнього покриття.

 

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан (фракція партії «Слуга народу») на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

 

«Уряд ухвалив проєкт розпорядження "Про заходи з недопущення руйнування автомобільних доріг". Йдеться про запровадження цілодобового вагового контролю транспортних засобів Укртрансбезпекою разом з Нацполіцією, СБУ, ДФС, Укравтодором та місцевими органами виконавчої влади», - написав Мокан.

 

За його словами, окрім спільних заходів габаритно-вагового контролю передбачено закупівлю відповідного обладнання та ремонт наявних спеціально облаштованих місць здійснення габаритно-вагового контролю.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.