Завантаження...

В Україні пропонують повернути акциз на пальне: чи зміняться ціни на заправках

В Україні пропонують повернути акциз на пальне: чи зміняться ціни на заправках

У парламенті вже зареєстровано законопроект №7668 "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку". Документ передбачає поновлення ставки акцизного податку на моторний бензин, важкі дистиляти та інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан у розмірі 100 євро за 1000 літрів.

 

В уряді очікують, що ухвалення цього законопроекту збільшить надходження до держбюджету акцизного податку щонайменше на 2 млрд грн щомісяця, враховуючи нинішні темпи імпорту.

За словами Сергія Куюна, запропонована ставка акцизу є дуже незначною, тому ціна бензину, дизельного палива та автогазу на українських АЗС не зміниться.

Експерт прогнозує, що завдяки поверненню акцизу бюджет може розраховувати на додаткові 3,39 млрд грн на місяць. А це більше, ніж розраховує уряд.

 

На його думку, також стабілізується на поточних значеннях та ціна на скраплений газ – на рівні 27-28 грн/л. А цінова пропорція газ-бензин складатиме близько 60%, тобто ефективність використання автогазу повністю збережеться. При цьому, за розрахунками експерта, бюджетні надходження від зрідженого газу дещо перевищать надходження бензину.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.