Завантаження...

В Італії суттєво зросла кількість пограбувань і викрадень вантажівок

В Італії суттєво зросла кількість пограбувань і викрадень вантажівок

У минулому році в Італії викрадали або грабували в середньому 200 вантажівок на місяць.

 

Про це повідомила прес-служба Viasat Group.

 

У повідомленні говориться, що Viasat використовував останні дані, надані Державною поліцією Італії. Згідно з ними, протягом 2020 року всій країні було пограбовано або викрадено 2435 вантажівок. Така статистика є досить неприємним сюрпризом не тільки тому що йдеться про 6-7 інцидентів на день, а й через різке зростання числа злочинів такого типу. Для порівняння, в 2019 році було скоєно 1429 викрадень і пограбувань вантажівок, що більш ніж на 1000 інцидентів менше.

 

Із 2435 викрадених вантажівок власникам були повернуті тільки 40% машин. У більшості випадків вантаж пропав. Тому напрошується висновок, що злочинці спеціально залишали транспортні засоби, бо їх більше цікавили товари.

 

Переважна більшість крадіжок з вантажних автомобілів відбувалася на парковках під час нічного відпочинку водіїв. Злодії або розрізали брезент, або зривали замки. Крім того, було зафіксовано декілька випадків безпосереднього пограбування водіїв або більш складних крадіжок вантажів. В останньому варіанті злочинці надають вантажівку з підробленими документами, забирають товар і пропадають безслідно.

 

Згідно з даними Viasat, найчастіше бандити крали продукти харчування і напої, меблі, електроніку, тютюнові вироби, одяг і взуття, а також засоби гігієни. Через пандемію коронавирусу в 2020 році «зріс попит» на засоби індивідуального захисту та предмети медичного призначення.

 

ТОП-5 найбільш небезпечних регіонів в минулому році виглядають такм:
- Ломбардія - 331 інцидент;
- Кампанія - 282 інциденти;
- Лаціо - 272 інциденти;
- Сицилія - 188 інцидентів;
- Емілія-Романья - 133 інциденти.

 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.