Завантаження...

В Іспанії на десятки мільйонів євро оштрафували Glovo

В Іспанії на десятки мільйонів євро оштрафували Glovo

Зокрема, представники контролюючого органу стверджують, що Glovo, винаймаючи працівників в агломераціях Барселони та Валенсії, пропонувала їм до підписання шахрайські контракти. За умовами цих документів 10,6 тис. кур’єрів нібито самостійно повинні були сплачувати за себе усі соціальні внески. Однак цього не робили ні самі наймані працівники, ні компанія. Пізніше виявилося, що кур’єрів взагалі ніхто ніде не реєстрував, тож держава могла вважати їх безробітними. 

 

В результаті Glovo отримала штраф на суму 79 млн євро. А ще 14 тис. євро компанія заплатить за те, що перешкоджала перевірці інспекторів. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.