Завантаження...

Уряд Іспанії пішов на поступки під загрозою страйку водіїв

Уряд Іспанії пішов на поступки під загрозою страйку водіїв

Триденний страйк, довго анонсований перевізниками Іспанії на кінець грудня, було скасовано в останній момент. Представники транспортної галузі домовилися з урядом.

 

Однією з найважливіших змін, досягнутих перевізниками, стала заборона на розвантаження та навантаження вантажівок водіями. Спочатку уряд пропонував платити водіям за таку роботу. Проте зрештою було узгоджено повну заборону. Також буде проведено дослідження визначення середньої тривалості завантажень. Компенсація передбачена у разі перевищення регламентованого часу їхнього проведення.

 

Ще одна важлива зміна – це зобов'язання вносити до договору пункт про пальне. Таке застереження є своєрідною страховкою для транспортної компанії від раптового збільшення експлуатаційних витрат, спричиненого підвищенням цін на нафтопродукти. Передбачається, що, у разі зміни вартості пального на відсоток, зазначений у контракті, перевізник має право збільшити ціну для клієнта. Отже, це ризик, який несе замовник.

 

Однією з вимог галузі було інвестування у розширення мережі парковок та їх інфраструктури. Зрештою, уряд заявив, що виділить на ці цілі 20 мільйонів євро, що не є великою сумою. Однак було додано умову, що так звані зимові місця для паркування, тобто порожні площі біля автомагістралей, призначені для стоянки вантажівок у зимовий період, будуть розширені. На них буде створено відповідну інфраструктуру, яка забезпечить безпечний відпочинок водіїв.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.