Завантаження...

Наш перший контейнерний поїзд до Китаю

Наш перший контейнерний поїзд до Китаю

«Укрзалізниця» запустила перший в історії незалежної України контейнерний поїзд з експортним вантажем по маршруту Україна - Китайська Народна Республіка (КНР). Планується, що такі поїзди стануть регулярними. 

 

Поїзд вирушив з контейнерного терміналу ЦТС «Ліски». У його складі - 43 40-футових контейнери з пиломатеріалами. На своєму шляху в місто Сіань поїзд подолає майже 10 тис. км по території чотирьох країн. Орієнтовний час в дорозі складе 18 діб.

 

За словами глави АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишина, оптимальний транспорт для розвитку торговельних відносин між Україною та Китаєм - саме залізничні контейнерні перевезення. Міністр інфраструктури України Олександр Кубрак в свою чергу зазначив, що Україна має великий експортний потенціал і нова команда міністерства активно працює над його розвитком.


«Нам важливо інтегруватися в світову систему мультимодальних перевезень, яка розширюється швидкими темпами і визначає сучасну логістику. Так, наприклад, в ЄС частка контейнерних перевезень - близько 45%. В Україні ми говоримо тільки про 2,5%», - каже Олександр Кубрак, міністр інфраструктури України.


Улітку в Україну прибув перший контейнерний поїзд з Китаю. Маршрут протяжністю 9 тис. км пролягав через чотири країни і був подоланий за 15 діб.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.