Завантаження...

Укртрансбезпека втратила запал: менше перевірок, менше штрафів

Укртрансбезпека втратила запал: менше перевірок, менше штрафів
22000 перевірених вантажівок (було 26000 тижнем раніше). Сума штрафів - 3,5 млн. грн (було 4,2 млн.)

За минулий тиждень інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією перевірили понад 22000 транспортних засобів і нарахували близько 3,5 млн. грн. плати за перевантаження.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства інфраструктури.

 

«У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях. Разом з тим, порівняно з минулим тижнем, показники ефективності габаритно-вагового контролю покращилися у Волинській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській та Черкаській областях», - сказано в повідомленні.

 

Нагадаємо, тижнем раніше інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією перевірили понад 26000 транспортних засобів і нарахували близько 4,2 млн. грн. плати за перевантаження.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.