Завантаження...

"Укртрансбезпека" вже надсилає "листи щастя" від автоматичних систем ГВК

"Укртрансбезпека" вже надсилає "листи щастя" від автоматичних систем ГВК

З початку жовтня водіям почали надсилати «листи щастя» за порушення габаритно-вагових норм. Перший "щасливчик" вже одержав максимальний штраф.

 

Інформацію про це опубліковано на офіційному сайті Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").

 

Вночі 1 жовтня на дорозі Н-08 у Запорізькій області WIM-комплекс зафіксував транспортний засіб з перевищенням на 16 тонн встановлених габаритно-вагових норм і навантаженням на вбудовані осі на 14 тонн. За це порушення власник великовантажного автомобіля заплатить максимальний штраф, який становить 51 тисячу гривень.

 

З початку жовтня в Україні почав діяти закон про автоматичної фіксації вагових норм системою WiM. Порушення габаритно-вагових норм фіксуються автоматично за допомогою фото та відео і відразу ж потрапляють у базу даних. Штрафи за перевищення габаритно-вагових норм коливаються від 8,5 до 51 тисячі гривень. Тому в "Укртрансбезпеці" закликають водіїв дотримуватися законодавства і не брати вантаж понад норми.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.