Завантаження...

В "Укртрансбезпеки" – нові авто для переслідування і супроводу

В "Укртрансбезпеки" – нові авто для переслідування і супроводу

12 нових автомобілів Nissan X-Trail для здійснення державного контролю та нагляду отримала в другій половині грудня "Укртрансбезпека".

 

Нові автомобілі передають у розпорядження територіальних управлінь та підрозділів "Укртрансбезпеки" та використовуватимуть під час роботи мобільних груп для виявлення нелегальних перевізників, рейдових перевірок та інших заходів контролю.


"Після запуску в експлуатацію WIM-комплексів, що автоматично фіксують перевантаження, кількість порушень габаритно-вагових норм упала на 95%, – каже Євген Зборовський, голова Державної служби України з безпеки на транспорті. – Однак це не означає, що всі перевізники одразу стали доброчесними. Ми виявляємо спроби великовантажних транспортних засобів об'їхати пункти контролю лісосмугами або полями. Згідно з новими повноваженнями, "Укртрансбезпека" має право супроводжувати такі авто у пункти зважування. Саме для виконання таких завдань інспекторам "Укртрансбезпеки" і стануть у нагоді нові автомобілі".


Раніше, 2 грудня, Укртрансбезпека отримала 10 нових автомобілів Ford Kuga. Тепер усі 22 автомобілі можна буде побачити на дорогах країни на початку 2022 року разом із новими інспекторами відомства.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.