Завантаження...

«Укртрансбезпека» дозволила водіям фотографувати акти про порушення

«Укртрансбезпека» дозволила водіям фотографувати акти про порушення

Голова «Укртрансбезпеки» Єгор Прокопчук на своїй сторінці в Facebook повідомив, що якщо інспектор його відомства оформив на перевізника акт і перешкоджає фотографуванню цього документа, то він зловживає своїм службовим становищем.


«Сьогодні підписав відповідне доручення, яким зобов'язав наших інспекторів забезпечити безперешкодне надання можливості водіям або уповноваженим представникам перевізника здійснювати фото/відео фіксацію матеріалів про порушення» - написав
керівник «Укртрансбезпеки» на своїй сторінці у соцмережі.

 

Чиновник також додав, що ця інформація особливо важлива для іноземних перевізників, які дізнаються всі деталі вже постфактум.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.